Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše floristky

Na této stránce naleznete pár slov o floristkách, které Vás budou kurzy provázet. Jsou milé, příjemné a hlavně profesionálky ve svém oboru :)

 

 

pavla.jpg

 

 

 

 

 

    Pavla Kučerová

 

 

 

 

 

Vystudovala soukromou střední zahradnickou školu managementu a obchodu v Hradci Králové, obor floristika, již při škole pracovala brigádně v květince a nyní má již téměř desetiletou praxi jako floristka. V roce 2001 získala 1. místo v mistrovství ČR ve floristice v Hradci Králové (celkové umístění 4. místo v ČR). V současné době je na mateřské dovolené a rozdává své bohaté znalosti a zkušenosti na kurzech.

Co říká sama o sobě?

"Kytičky mě zajímaly už od raného dětství a tato záliba mě stále drží a nepřestává bavit :) "

 

 

 

foto_ivana.jpg

 

 

 

 

 

Ivana Nováková

 

 

 

 

 

Vystudovala střední floristickou školu v Hradci Králové, v rámci stáže Leonardo da Vinci pracovala jako floristka v Německu. V roce 2008 se úspěšně zúčastnila soutěže zelená móda a v letech 2009 a 2010 soutěže Akademie floristického designu. Má rovněž praxi floristky v květinářství. V současné době užívá mateřské radosti i starosti :) a my se těšíme, až se k nám zase vrátí.

Co říká sama o sobě?

"Patřím k lidem, kteří se buď pro danou věc nadchnou celým srdcem nebo jí vůbec nedělají. Proto vše, co ve svém životě dělám, dělám s láskou, nadšením a přesvědčením. Mám ráda pozitivně naladěné lidi, přírodu a samozřejmě také zvířata. Floristické kurzy Violet pro mě znamenají především příjemně strávený čas v milé společnosti Vás, našich zákazníků :) "

 

 

 

foto_paja.jpg

 

 

 

 

     Pavlína Široká 

 

 

 

 

 

 

Vystudovala Floristickou střední školu Hradec Králové se studijním zaměřením Propagační aranžování, výtvarnictví. V roce 2009 se účastnila odborné stáže ve Francii - Rouen, kde pracovala v květinovém studiu. V roce 2010 i v roce 2011 získala 1. místo v soutěži  Akademie floristického designu. V současné době se kromě lektorské činnosti floristiky věnuje studiu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně, kde studuje výtvarnou výchovu se zaměřením na vzdělávání a také pracuje ve floristické firmě svých rodičů. 

Co říká sama o sobě?

"Kdybych měla vybrat věc, která mě nejvíce charakterizuje, byla by to cílevědomost, o čemž vypovídá i mé životní motto "Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra." Ve svém volném čase se kromě floristiky a umění nejvíce věnuji rodině a přátelům. Nejlépe se cítím v prostředí plném milých lidí, tudíž čas strávený s návštěvníky floristických kurzů Violet je pro mně obrovským zdrojem energie. "

 

 
 

 

Floristika Violet Facebook


FotoalbumKontakt

Floristické kurzy Violet

Pavla Hanuše 300/1
Pražské Předměstí
500 02 Hradec Králové
Provozovatel: Bc. Veronika Němečková
IČO: 05024676
email: floristika.violet@email.cz
číslo účtu: 2600989157/2010

+420 737 982 070

floristika.violet@email.cz


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2017 >>